yacht-pool flight-service

Rynek biletów lotniczych jest bardzo nieprzejrzysty a możliwości rezerwacji biletów poprzez Internet nie zawsze kłopotliwą sytuację rozwiązują, ponieważ w przypadku problemów po drugiej stronie połączenia nie ma partnera, z którym można by się porozumieć.

W ścisłej współpracy z większością agencji czarterowych, a także firm czarterowych wyspecjalizowaliśmy się w zakupie i organizacji lotów czarterowych.

Dla zorganizowania tego „Full time job”było konieczne zbudowanie specjalnej firmy, złożonej tylko ze specjalistów, którzy wnieśli do niej swe wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Firma „Yacht Pool Flight Service” powstała w 2006 roku, od tego czasu pięknie się rozwinęła, co tylko cieszy naszych klientów.

Celem firmy jest oferowanie usług agencjom czarterowym jak i bezpośrednio naszym klientom polegające na organizacji lotów i przedstawianiu cen biletów, które poza tą firma są nie do zrealizowania.

Permanentnie powracający do nas klienci są dowodem na to, że cel ten osiągnęliśmy.

I nic dziwnego, ponieważ dysponujemy wystarczającymi środkami, aby pogodzić różne, nie zawsze proste interesy i zawrzeć „Full fill umowy” z korzyścią tylko dla naszych klientów.

Specjalnie w dziedzinie „lotów widłowych” w porównaniu do ofert standardowych w Internecie, jesteśmy nie do pokonania.

Najlepiej będzie jeśli nas Państwo przetestują żądając określonych informacji o cenach biletów i terminach lotów dokądkolwiek.

Naszą odpowiedzą będzie bezpłatna oferta, a jej ocena należy do Państwa.

Idźcie do bezpłatnego formularza wnioskowego  >>

YACHT-POOL Polska - Ubezpieczeniowe Uslugi  |   Agencja: Daniel Prusinski  |  Posthalterring 7  |   D-85599 Parsdorf  |   Telefon: 0048 88 48 35 888   |   skipper@yacht-pool.pl